Metody leczenia nadpotliwości

Nadpotliwości jest schorzeniem medycznym dość powszechnie spotykanym. Jeśli leczenie nadpotliwości nie zostanie wdrożone, wówczas taka osoba zagrożona jest między innymi wysokim ryzykiem wystąpienia poważnych infekcji grzybiczych oraz bakteryjnych.

Czym jest nadpotliwość?

Każdy człowiek ma na swoim ciele mnóstwo gruczołów potowych. Pocenie się jest zjawiskiem całkowicie naturalnym, bowiem w ten sposób organizm chroni się przed przegrzaniem. Jeśli gruczoły pracują zbyt intensywnie, wówczas możemy mówić, że mamy do czynienia z nadpotliwością. W takiej sytuacji organizm wytwarza znacznie więcej potu, niż jest mu to potrzebne do utrzymania prawidłowej temperatury ciała. Nadpotliwość to problem dość złożony. Często potrzeba nieco czasu, aby lekarz mógł ustalić odpowiednią metodę leczenia. W ostatnim czasie zabieg miradry zbiera same pozytywne opinie, zarówno od osób, które z niego skorzystały, jak i lekarzy zajmujących się ich przeprowadzaniem.

Czasem wystarczą kosmetyczne preparaty

Przy bardzo delikatnej nadpotliwości pomóc mogą odpowiedniej jakości ksometyczne preparaty, takie jak antyperspiranty czy inne środki przeznaczone do stosowania miejscowego wszędzie tam, gdzie gruczoły wydzielają zdecydowanie zbyt dużo potu. Jeśli to jednak nie wystarczy, konieczna będzie konsultacja ze specjalistą, który dobierze najodpowiedniejsza metodę leczenia nadpotliwości. W ostatnim czasie to zabieg miradry opinie zyskuje sobie coraz bardziej pozytywne.

Zabieg miradry

Leczenie nadpotliwości jest problemem dość złożonym, dlatego by móc poradzić sobie z nim jak najbardziej efektywnie, potrzeba nieco cierpliwości i wsparcia dobrego specjalisty. Jednym z coraz częściej stosowanych zabiegów do leczenia tego problemu jest miradry. Bezinwazyjny, a przy tym niezwykle skuteczny zabieg miradry opinie ma bardzo pozytywne, zarówno wśród lekarzy jak i pacjentów, którym zabieg pomógł uporać się z nadmiarem wydzielanego przez gruczoły potu. Metoda bazuje na dostarczaniu odpowiedniej dawki elektromagnetycznego promieniowania w okolice pachowych dołów. Efektem zabiegu jest znaczące podgrzanie potowych gruczołów, co prowadzi to ich eliminacji. W ten sposób zniszczone gruczoły nie ulegają późniejszej regeneracji. Zabieg przeprowadzany jest miejscowym znieczuleniu, aby pacjentom zapewnić jak największy komfort.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here