System włosów

Nadmierne wypadanie włosów jest ogromnym problemem odbijającym się na całym życiu. Osoby zauważające u siebie nieestetyczne prześwity, które z czasem zajmują całą głowę, muszą mierzyć się z szeregiem przykrych konsekwencji zmian w ich wyglądzie – obniżeniem pewności siebie, dyskomfortem czy lękiem. Łysina nie musi już przejmować sterów na całym życiem. Dzięki nowoczesnym systemom włosów powrót do normalnego życia bez noszenia na sobie stygmatów choroby jest możliwy.

Zapomnij o łysinie

Systemy włosów są rewolucyjną metodą walki z łysieniem utrudniającym normalne funkcjonowanie. Często określane mianem „niechirurgicznego przeszczepu” systemy wykonywane są na indywidualne życzenie każdego Klienta, który wybiera gęstość, strukturę oraz kolor nowych włosów. Idealnie dopasowane do wymagań konkretnej osoby pasma wszczepiane są w bazę akrylową wiernie imitującą skórę. Włosy mogą być mocowane miejscowo lub pokrywać całą głowę. Nowoczesne rozwiązanie pozwala na osiągnięcie maksymalnie naturalnego efektu. Bazy przytwierdzone na mocnych, przyjaznych skórze klejach pewnie przylegają do skalpu, dzięki czemu pasma nie zmieniają swojego położenia. Co więcej, system włosów pozostaje na głowie nawet podczas snu i mycia, co znacznie poprawia komfort codziennego życia. System włosów może w nienagannym stanie służyć nawet rok, bez konieczności jego regeneracji.

Gra warta świeczki

Przed zamówieniem systemu włosów powstrzymywać mogą stosunkowo wysokie koszty usługi. Mimo tego, że na realizację zamówienia trzeba poczekać nierzadko nawet kilka miesięcy, a jej koszt jest wyższy, niż kupno peruki, warto mieć świadomość, że inwestycja z pewnością się zwróci. Wybierając system włosów, zyskujemy pełną swobodę, naturalny wygląd oraz komfort, dzięki którym będziemy mogli zapomnieć o łysinie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here