łóżeczko dziecięce z przewijakiem

Rodzice, którzy kompletują wyprawkę dla dziecka, widząc wielki wybór akcesoriów czasem nie mogą się zdecydować, które wybrać. Podstawowe wyposażenie dziecka, jakim niewątpliwie jest miejsce do snu, potrafi przybierać najróżniejsze postacie. Jakie łóżeczko dla dziecka wybrać?

Łóżeczko z wyjmowanymi szczebelkami

Najprostszym rozwiązaniem jest drewniane łóżeczko z wyjmowanymi szczebelkami. Obecnie dostępne są one w różnych wersjach kolorystycznych, a niektóre z nich wyglądają niebanalnie. Na rynku można znaleźć zarówno kolorowe łóżeczka, jak i bardziej stonowane czy eleganckie. Wybór jest zależny od tego w jakim stylu zostanie urządzony dziecięcy pokój lub kącik. Zaletą tego rodzaju łóżeczek jest to, że istnieje możliwość wyjęcia szczebelków, co daje dziecku wygodę samodzielnego wychodzenia z łóżka.

Dodatkowo można zakupić łóżeczko dziecięce przewijakiem i meblami w komplecie, co ułatwia urządzenie pokoju w jednolitym stylu

łóżeczko dziecięce z przewijakiemDrugi rodzaj łóżeczka jest bardzo podobny do pierwszego. Różni się ono głównie tym, że nie posiada możliwości wyjęcia szczebelków, a jedynie odkręcenia całej przedniej ściany, co daje ww rezultacie coś na kształt sofy. Jednak po odkręceniu ścianki istnieje ryzyko, że dziecko wypadnie z łóżeczka. W tym przypadku również można zakupić niektóre modele w komplecie z meblami. Takie łóżeczko nie musi być wykonane z drewna, ale posiada szeroką ofertę wzorów i kolorów.

Łóżeczko turystyczne, które wbrew temu, co sugeruje nazwa, wcale nie musi być używane wyłącznie w podróży. Sprawdzi się ono świetnie również w domowych warunkach. Jego zaletą jest to, że posiada dużą ilość miejsca, które przydaje się ruchliwym dzieciom. Obudowa z siateczki sprawia, że dziecko nie uderzy się, a podczas nacisku siatka ugnie się pod jego ciężarem. Dodatkowo niektóre modele posiadają kółka oraz zamki, które ułatwiają dziecku opuszczenie łóżeczka. Ten rodzaj łóżeczka może nie wygląda fantastycznie, jednak jest bardzo praktyczne, a jego oferta bogata jest w kolory.

Oczywiście wybór należy do rodziców i ich preferencji. Mogą oni się również zdecydować na łóżeczko dostawne lub kołyskę, jeśli uznają je za odpowiednie.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here