Tekstylia

Trendy zmieniają się szybko, szczególnie te, które dotyczą mody i wystroju wnętrz. Z drugiej strony – klasyka także nie traci na znaczeniu. Amatorzy jednego, jak i drugiego podejścia do kwestii wizerunku i estetyki, muszą mieć zapewniony dostęp do produktów, które sprostają ich oczekiwaniom. Wiele z nich jest wytwarzane z tekstyliów, dlatego także i one charakteryzują się swoim stylem. Niezależnie od tego, czy są to tkaniny lekkie i delikatne, czy też materiały cięższe albo dekoracyjne – wszystkie powinny wykazywać się wysoką jakością. Od niej zależą także cechy produktów z nich wykonanych.

Kompleksowa oferta i nowe projekty

Producenci odzieży i wyrobów wnętrzarskich cenią sobie dostęp do materiałów nowoczesnych, które stanowią niezbędny warunek efektywnej produkcji. Muszą to być materiały najwyższej jakości, a więc: trwałe, zachowujące kolor i takie, które się nie odkształcają. 

W zależności od charakteru produktu – powinny to być materiały lekkie i przewiewne (np. na kolekcje odzieży wiosennej i letniej) lub takie, które zapewnią komfort termiczny, nie będąc jednocześnie zbyt ciężkie (m.in. tkaniny do produkcji płaszczy i kurtek).

Klienci cenią sobie przede wszystkim estetykę ubrań i komfort ich noszenia – oczekując jednocześnie atrakcyjnej ceny. Konkurencja na rynku odzieżowym jest dziś bardzo duża, dlatego, aby móc się na nim utrzymać i sukcesywnie rozwijać, producenci szukają rozwiązań kompleksowych i efektywnych pod każdym względem.

Materiały, z których chcą korzystać, powinny spełniać te podstawowe warunki. Z takich założeń wychodzą twórcy marki Dresówka.pl – proponując swoim klientom optymalne rozwiązania. Firma specjalizuje się w sprzedaży hurtowej i detalicznej wszelkiego rodzaju tekstyliów – tkanin oraz dzianin gładkich i we wzory – w najlepszym wydaniu.

W 2016 r. zadebiutowała także jako producent tekstyliów. Od tej pory łączy różne obszary działalności w branży tekstylnej – promując jednocześnie nowe rozwiązania i pomysły młodych projektantów.

Szycie to pasja!

Dresówka.pl powstała z pasji do szycia. Rozwiązania, jakie proponuje, nie skupiają się jedynie na dystrybucji tekstyliów czy na produkcji tkanin. Dresówka nie bez powodu kojarzy się pasjonatom szycia z wieloma inicjatywami.

Jedną ze szczególnie cennych jest umożliwienie nowym projektantom realizacji ich autorskich pomysłów. W ramach prowadzonej przez firmę Strefy Projektanta mogą oni zgłaszać swoje wzory tkanin. Jeśli zyskają one akceptację – będą wyprodukowane przez Dresówkę, a dochód z ich sprzedaży zasili także konto projektantów.

Dzięki temu klienci, którzy w sposób szczególny cenią sobie niepowtarzalne i indywidualne pomysły – zyskują możliwość zakupu jedynych w swoim rodzaju tekstyliów, a jeśli sami przejawiają krawieckie talenty – Dresówka.pl ma coś szczególnego również dla nich – to zestawy akcesoriów, wykroje oraz czasopisma branżowe.

Kolekcje, które są oferowane zarówno w hurtowni, jak i w sklepie internetowym – na stronie Dresówka.pl, zwracają uwagę zarówno różnorodnością rodzajów materiałów, jak i ich kolorystyką i wzornictwem.

To m.in.: dresówki pętelkowe i drapane, jerseye, jeans/denim, żakardy, polary, tkaniny bawełniane, w tym bawełna organiczna, len, różne typy dzianin, zamsz, materiały pikowane, materiały wodoodporne, softshell, ekoskóra, sztruks, materiały na kreacje wieczorowe, muślin, koronki, satyna, batyst… 

To tylko niektóre z licznych i na bieżąco uzupełnianych propozycji Dresówki kierowanych do producentów z branży odzieżowej i wystroju wnętrz, jak i indywidualnych pasjonatów sztuki krawieckiej.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here