Cybex

Kompletowanie wyprawki dla najmłodszego członka rodziny to niemałe wyzwanie. Jednym z najważniejszych jej elementów jest wózek dla dzieci. Spacerówki wyprodukowane przez firmę Cybex łączą w sobie wysoką estetykę i ogromną funkcjonalność, dzięki czemu korzystanie z nich to czysta przyjemność. Sprawdź, który model będzie najlepszy dla Ciebie i Twojego dziecka.

Spacerówka Cybex Eezy S+ 2 – podstawowy model na letnie spacery

Spacerówka Cybex Eazy S+ 2 jest doskonałym wózkiem do skompletowania wyprawki. To model 2w1, więc możesz zamontować na nim gondolę lub fotelik, dzięki czemu dziecko będzie korzystać z niego już od swoich pierwszych dni. Kompaktowe rozmiary sprawiają, że bez trudu zmieści się nawet do małego bagażnika, co jest niezwykle ważne dla mam poruszających się swoim małym autem lub korzystających z taksówek. Mimo małych rozmiarów i niewielkiej wagi spacerówka Cybex została wyposażona w duże koła, dzięki którym żaden teren nie będzie wyzwaniem. Powiększona budka z filtrem UV 50+ ochroni Twoje dziecko przed palącym słońcem. Idealny model na letnie spacery w parku.

Spacerówka Cybex Priam 2.0 – dla modnych i aktywnych mam

Spacerówka Piram 2.0 jest znana nawet bezdzietnym ze względu na jej popularność wśród celebrytów. Nic dziwnego, ponieważ posiada wiele niezwykle istotnych zalet. Co prawda jest cięższa od poprzedniego modelu, jej przenoszenie wcale nie jest trudniejsze. Po złożeniu zmienia tryb na dwukołowy, dzięki czemu bez trudu wniesiesz ją po schodach lub przetransportujesz w trudnym terenie. Jeśli unikałaś zimowych spacerów, bo obawiałaś się, że z wózkiem nie dasz rady, Cybex będzie idealny. Przednie koła możesz wymienić na narty i bez żadnych ograniczeń spacerować z maluchem, nawet gdy za oknem leży śnieg. Co najważniejsze dla estetów jest to model, który występuje w kolekcji Cybex Fashion. To najlepsze połączenie piękna i funkcjonalności.

Spacerówka Cybex Melio — dla podróżników

Spacerówka Cybex Melio to ultralekki model, który doskonale sprawdzi się w każdej podróży. Waży mniej niż 6 kg i złożysz go dwoma ruchami. Złożony posiada wygodną rączkę do trzymania, dzięki czemu bez problemu przeniesiesz go sama. W dodatku możesz zmieniać osłony zależnie od pory roku. Letnia została wykonana z delikatnej i przewiewnej siateczki, a zimowa jest wyposażona w ocieplającą wkładkę. To doskonała opcja dla osób podróżujących lub często zmieniających miejsce zamieszkania.

Kinderprams.pl jest sklepem, w którym możesz skorzystać z konsultacji specjalistów przed zakupem wózka Cybex i kupić go w korzystnej cenie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here