Nieustraszona Evi, czyli doskonała towarzyszka dziecięcych zabaw

0
553

Szukając interesujących upominków dla dziewczynek, nie sposób przejść obojętnie obok lalki Evi. Ta sympatyczna laleczka z dużymi, niebieskimi oczami i blond włosami przeznaczona dla dzieci powyżej trzeciego roku życia i bez wątpienia będzie wspaniałą towarzyszką zabaw. Lalka zaprojektowana jest w taki sposób, by przypominała wyglądem kilkuletnią dziewczynkę, dzięki czemu pociechy mogą się z nią utożsamiać. W zależności od wybranego zestawu Evi towarzyszyć mogą również jej zwierzęcy przyjaciele, co może stanowić punkt wyjścia dla wielu niezapomnianych przygód.

Wciągające przygody Evi

Podróżniczka z plecakiem, adeptka jazdy konnej czy turystka w kamperze – to tylko niektóre z fascynujących wcieleń bohaterki. Lalki Evie dostępne są w różnych wariantach, a akcesoria dobrane są w taki sposób, by z ich pomocą można było stworzyć tło do zabawy. Decydując się na przykład na Evie na kursie jazdy konnej, w zestawie znajdować się będą również kucyk, niezbędna uprząż oraz ochronny kask, akcesoria do pielęgnacji pupila, a nawet przeszkody, przez które laleczka i wierzchowiec mogą skakać. Dziewczynka lubi też jazdę na rowerze, a z trójkołowego rowerka dla młodszych dzieci przesiadła się niedawno na model do jazdy po górach. Ulubionym kolorem Evi jest bez wątpienia różowy, co wyraźnie widać w odcieniach wybieranych przez nią strojów i akcesoriów (na tym gruncie również z pewnością znajdzie wspólny język z niejedną małą właścicielką). Dziewczynka jest również miłośniczką zwierząt, które często towarzyszą lalkom Evi. W zestawach znaleźć można zarówno jej ukochanego psiaka, jak i innych, ciekawych kompanów, na przykład wiewiórkę, świnkę z warchlakami, a nawet słonia!

Mała podróżniczka

W niektórych przygodach Evi towarzyszy również starsza siostra, Steffi. Dziewczęta mają nawet własny pałac, w którym doskonale się razem bawią. Różnorodne warianty lalek Evi sprawiają, że niezależnie od zainteresowań, każda dziewczynka może znaleźć coś dla siebie. Na uwagę zasługują również oryginalne, rozbudowane zestawy, takie jak Evi w kamperze. W opakowaniu znaleźć można ponad czterdzieści elementów, a laleczce nie zabraknie wszelkich niezbędnych udogodnień – w rozkładanym kamperze znalazło się miejsce nie tylko na łóżeczko i kuchnię, ale również i basen. Nic dziwnego, że mała podróżniczka nie potrzebuje do szczęścia niczego więcej, niż tylko towarzyszki do wspólnego spędzania czasu, od wyobraźni której zależy, w jakie miejsca się udadzą. Lalki Evi wyróżniają się uroczą stylistyką i oryginalnymi akcesoriami. Warto odnotować, że nóżki laleczki zginają się w kolanach. Evi ma także ruchome nadgarstki, co sprawia, że zabawa jest jeszcze bardziej naturalna i ciekawa.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here