Wydarzenia dla dzieci w Warszawie

Jak spędzić czas, z dziećmi mieszkając w mieście? To pytanie zadaje sobie wielu mieszkańców stołecznego miasta. Atrakcji i imprez jest wiele. Musimy się tylko dobrze rozejrzeć. Wydarzenia dla dzieci w Warszawie organizuje wiele placówek oświatowych, muzeów i teatrów. Wiele z nich jest nieodpłatnych. Dobrym pomysłem jest wycieczka do Centrum Nauki Kopernik. To świat samodzielnego eksperymentowania. Miejsce, gdzie nikt nie będzie się nudził.

W Centrum nauki znajdziemy ponad czterysta eksponatów na wystawach. W soboty i niedziele organizowane są indywidualne zajęcia w laboratorium. Na pierwszym piętrze organizowane są pokazy z różnych dziedzin naukowych. Przygotowywane są przez Grupę Pokazową Centrum Nauki Kopernik. To Teatr wysokich napięć. Pokazy naukowe wyjaśnią nam, dlaczego dopada nas choroba morska lub jak rozłożyć ładunek na statku. Centrum Nauki Kopernik, otwarte jest dla publiczności w każdym dniu tygodnia. Inspiruje do doświadczeń, uczy i bawi. Współpracuje z naukowcami i nauczycielami. Bilety kupujemy za pośrednictwem strony.

Wydarzenia dla dzieci w Warszawie to nie tylko centrum naukowe

Wydarzenia dla dzieci w WarszawieNaszych małych podopiecznych, możemy zabrać na interaktywne widowisko balonowe dla całej rodziny. Funny Balls Show jest widowiskiem teatralnym. Podziwiać można trzy tysiące balonów w fantazyjnych kształtach i kolorach. W zaczarowanej krainie kolorów czas szybko upływa i wszystko może się zdarzyć. Na dzieci czekają przygody księżniczki Szarlotty, latającego smoka i króla Szarla. W tym miejscu uśmiech nie schodzi z twarzy dzieci. Siedemdziesiąt minut fantastycznej zabawy dla całej rodziny.

Poranek teatralny również jest dobrym wyborem. Warto zobaczyć spektakl: Kto rozśmieszy pechowego nosorożca. Spektakl organizowany dla dzieci od trzeciego roku życia. Czas trwania to godzina i pięć minut. Cena biletu to dwadzieścia pięć złotych. W każdą niedzielę organizowany jest cykl spotkań z grafiką, fotografią, literaturą, komiksem, podróżą i muzyką. Leniwa niedziela to wyjątkowe spotkania, idealne dla dzieci od sześciu do dwunastu lat. Cena bilety to pięć złotych.

Wydarzenia dla dzieci w Warszawie to możliwość nauki przez zabawę. Kalendarz imprez możemy sprawdzić na stronie internetowej.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here